bahçeşehir escort

HP’den Android İşletim Sistemli Laptop!

HP’den Android İşletim Sistemli Laptop!

Yeniliklerin öncüsü olan Hp markası, yine bir farklılık ile karşımızda!

Windows sistemine çakılı kalmış olan bazı markalara nazaran değişiklik yapmak isteyen HP, her fırsatta en uygun dizüstü bilgisayar fiyatları aralıkları ile sattığı laptop serileri ile kendini ön plana çıkarmasını bildi. Bu kez de Android yüklü olan işletim sistemi ile beraber Slatebook 14 adını verdiği laptopu piyasaya süren HP, kullanıcılardan ise tam not aldı.

Her fırsatta altını çizmememize rağmane hala ısınma sorunlarını çözememiş olan HP markası, bu laptopu ile de ısınma sorununu en aza kadar indirmiş durumda. Nitekim ısınma sorunları nedeni ile satış oranlarını düşüren ve sıralamada ki yerini Lenovoya kaptıran HP, hala bu duruma tam geçerli çare bulabilmiş değil.

en uygun dizüstü bilgisayar fiyatları dahilinde satışa sunulan android yüklü bu laptop serisi şuan ise 2000 TL civarı bir miktarda ki paraya elde edilebiliyor. 1080p çözünürlükte olan, 14 inç dokunmatik ekrana sahip olan HP Slatebook 14 serisi, Google Play Store gibi seçeneklere de sahip! Android uyumu olan tüm modeller de yer alan bu özellikler, bu kez yeni laptop markası ile karşımıza çıkmış durumda.

Apple, Windows sürümü algısını kırması ile beraber satışlarını bir anda patlatmış bir marka idi. Bu izlenimi kendine hedef belirlemiş olan HP’de, onun izinden giderek bu duruma bir açıklık getirdi ve Android gibi farklı bir işlem sistemini bilgisayarına sundu. İ5 işlemci özelliği ile beraber kullanıcıların tümüne hızlı bir bilgisayar kullanımı şansı tanıyan HP markası, yeni bilgisayarı sayesinde de satış oranlarını yükseltecek gibi! Geçen yıl Lenovo’ya kaptırdığı liderlik koltuğunu tekrar devralmak isteyen HP, bu yıl ki satış oranlarını da 32 milyon olarak belirledi.

HP markasını her zaman ucuz dizüstü bilgisayar ismi ile bilmekteyiz. Bu yıl da kampanyalarını sürdüren ve elde kalan modellerini de uygun fiyata satışa süren HP, yeni laptop markasını da gayet cazip bir fiyata bizlerle buluşturdu.

Hp’nin yeni tasarımı olan Slatebook 14 serisini sizlere tanıtmış olduk. Yeni yıl itibari ile yapacakları tüm laptop serilerini de sizlere tanıtmaktan eksik kalmayacağız ve siz değerli takipçilerimize de sunacağız.

191
  • TÜR: Filmler
  • IMDb:
  • YAPIM:
  • YÖNETMEN:
  • OYUNCULAR:
Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi