iki kişilik oyunların sitesi

 

Oyun oynamak kimi zaman zahmetli olabiliyor. Bir elinizle yön tuşlarını kullanırken bir elinizle bir takım harf tuşlarına basmanız gerekebilir. Evet oynadıkça tecrübe kazanırsınız ama başlangıçta bu durum insanı oldukça zorlar. Şimdi size hiç zahmetsiz oynayabileceğiniz bir oyundan söz etmek istiyoruz.
Oyunlarr.com’un en yeni oyunlarından http://ikikisilikoyna.com/ oyunu. O kadar basit ve eğlenceli bir oyunki, ilk günden beri her yaş grubundan pek çok oyun sever bu oyunu oynuyor. Sadece klavyenin yön tuşları ile oynayabiliyorsunuz. Ayrıca http://ikikisilikoyna.com/zeka-oyunlari/ , tablet ve akıllı telefonlar üzerinden de kolayca oynanabiliyor ve bu cihazları hiç yormuyor. Oyunda siz bir ninjasınız. Onun engellere takılmadan yoluna devam etmesini sağlamaya çalışıyorsunuz ve yol boyunca karşınıza çıkan altınları da topluyorsunuz. Ne kadar çok altın toplarsanız skorunuz o kadar yüksek oluyor. Bu arada karşınıza çıkacak düşman ninjanları da yenmeniz gerekiyor. Oldukça eğlenceli olan bu oyunla her zaman eğlenebilmenin basit ve ücretsiz bir yolunu bulacaksınız. En az temple run kadar sade ve eğlenceli bir diğer oyunda pek çok oyun severin yakından bildiği ve oynadığı http://ikikisilikoyna.com/spor-oyunlari/ . Bu oyunda siz miki fare olarak, diğer bazı sevilen çizgi film karakterleri ile kavga ediyorsunuz. Bu kavga farklı bir kavga. Yumruklarınızla değil su balonu fırlatma yada yastık savaşı gibi eğlenceli seçeneklerle kavgaya tutuşuyorsunuz ve oyunun sonunda ayakta kalan kazanıyor. Tabi ki amacınız oyunun sonunda ayakta kalabilen taraf olmak.
Haydi artık eğlence zamanı. Bilgisayarlarınızı çocuklarınızın elinden alın da artık biraz da siz oyun sitelerinin eğlenceli dünyasına katılın.

 

382
  • TÜR: Filmler
  • IMDb:
  • YAPIM:
  • YÖNETMEN:
  • OYUNCULAR:
Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi