bahçeşehir escort

Rüyada kedi

Rüyada kedi

Rüyada kedi görmek rüya tabiri dünyada Batı ve Doğu kültürlerinde çok farklı şekillerde açıklanmaktadır. Doğu kültüründe rüyada kedi görülmesi kötü şansa ve şansız durumlara yorulur buna karşılık Batı medeniyetlerinde rüyalarda görülen kedi gören kişideki özgür ruh haline, yaratıcılığa, içsel güce ve kadınsı çekiciliğe yorumlanmaktadır. Görülen kedinin vermek istediği en değerli mesaj, yardım severliğinin ve iyi niyetinin karşılığı olarak hayal kırıklığına uğramamak için işin başlangıcında dikkatli olmak dikkat çekmektir.

Rüyada kedi beslemek veya bir kediye yemek verdiğini görmek, iç dünyanızdaki güzelliğin yüzünüze yansıdığını ve çevrenin beğenisini topladığını temsil etmekte, kedinin verilen yemeği beğenmemiş olması hayatın bazı kısımlarında çok saf davrandığını, hayatın sandığın ölçüde temiz olmadığını ve insanoğlunun nankörlük ile dolu olduğunu aklından çıkarmamak gerektiğini ifade eder. Rüyada kedi sevmek, kedi okşamak, kedi sevdiğini görmek, sahip olunan iç direnci ifade eder. Bu iç dirençle kendisinden umulmayan girişimlerde bulunup, ne isterseniz yada neye el atarsanız onu başaracağınızı gösterir.

Rüyada yavru kedi görmek sevdiğiniz ve onlarında sizi sevdiği bazı kişileri ihmal ettiğini gösterir. Rüyada kedi yavrusu görmek alternatif olarak sevdiğiniz insanların sizinle daha çok vakit geçirmek, bir arada olmak arzusunu temsil etmektedir. Rüyada kedi öldürmek, işinde yada okulunda hoşlanmadığın birinin haberini alacağına işaret ederken bu haberin önce gizli bir sevinç yaratmasına karşılık daha sonra onun hakkında üzüleceğinize yorulur. Rüyada ölü kedi görürseniz, yaşarken fazla sevmediğin birisinin vefat haberini alacağını simgeler. Ölen kedinin rengi beyaz ise bu habere çok üzüleceğini, beyaz dışında bir renk ise fazla üzülmeyeceğine işarettir.

Rüyalarınızın açıklaması için modern rüya tabirleri sitesinde yer alan binlerce rüya yorumunu okuyabilir, rüyanızın tabirini isteyebilirsiniz.

256
  • TÜR: Filmler
  • IMDb:
  • YAPIM:
  • YÖNETMEN:
  • OYUNCULAR:
Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi