bahçeşehir escort

ŞİŞME BEBEK NEREDE SAKLANIR

ŞİŞME BEBEK NEREDE SAKLANIR
İnternet üzerinden uygun fiyata şişme bebek sahibi oldunuz ve bunu nerede saklayacağınız konusunda bilginiz yok mu? O zaman bu konuda sizlere yardımcı olalım. İnternet üzerinden sipariş verdiğiniz ürününüz, size özel bir kutuda adresinize gelecektir. Kutunun üzerinde bulunan yazılar, resimler kutu içerisinde cinsel içerikli bir ürünün olduğunu belirtecektir.
Şişme bebek kullanıyorsanız, her kullanımdan sonra iyice temizlemeniz gerekiyor. Modelinizin havasını indirdikten ve iyice temizledikten sonra kurumaya bırakın. Ürün kuruduktan sonra katlama işlemine başlayın. Katlama işlemi esnasında ürüne zarar verebilecek kesici ya da delici bir aletin bulunmadığından emin olunuz. Bu nedenle katlama işlemine başlamadan önce, Şişme Bebek modelinizi silkeleyiniz. Lateks ve PVC’den yapılan bu ürünler, çabuk deforme olabilmektedir. Bu nedenle katlama işleminin ardından üzerine ağır eşyalar koymamaya dikkat ediniz.
Ürünü saklamak için birçok kişinin ayakkabı kutusu kullandığını söyleyebiliriz. Çünkü ayakkabı kutusundan hiç kimse şişme bebek olabileceğini düşünmez. Bunun yanı sıra spor bir çanta da ürünü saklayabilirsiniz. Ürünü neyin içinde saklayacağınız belirledikten sonra halının altı ve dolabın altı gibi yerlere kesinlikle koymayınız.

341
  • TÜR: Filmler
  • IMDb:
  • YAPIM:
  • YÖNETMEN:
  • OYUNCULAR:
Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi