Yerçekimi – Gravity 2013

Yerçekimi (Gravity) filmi 2013 yılının son çeyreğinde en çok konuşulan film olarak hafızalarımızda kalıyor. Bilim kurgu ve gerilim kategorilerinde kendine yer bulan film sitemizde Türkçe alt yazılı olarak yer almaktadır. Yerçekimi filmini yakın zamanda yine hd kaliteli Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizde bulabileceksiniz. Kaliteli ve vizyondaki filmlerin adresi Filmizledhd.Com iyi seyirler diler.

Film hakkında bilgi vermek gerekirse; filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalski rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece sıradan görünen görevde hiç beklenmeyen bir felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olur. Stone ve Kowalski uzay boşluğunda tamamen yanlız kalmışlardır. Birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolur.
Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerini kesildiğini ve kurtulma şanslarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşüp çok az kalan oksijenlerini de tüketir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın derinliklerine inmek ve başka uzay istasyonlarına ulaşmaktır.Yerçekimi – Gravity 2013 Türkçe Alt Yazılı filmi 2013 yılında yayına girmiş ve bir çok film sever tarafından beğeni ile izlenmiştir. Dünya sinema severleri tarafından İMDB puanı olarak belirlenmiş ve kadrosunda George Clooney, Sandra Bullock oyuncuları bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda Alfonso Cuarón otururken filmin türü ise 2013 Filmleri İzle, Bilim Kurgu Filmi izle, Gerilim Filmi izle, Türkçe Alt yazılı Filmler, Yabancı Filmler şeklinde değerlendirilmiştir

Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi