Hız Tuzağı Türkçe Dublaj izle

Yarış severlerin hayranı olduğu Hız Tuzağı izle filminin konusu;Los Angeles’ın aksiyon-gerilim atmosferi için dört dörtlük sokaklarında geçen Hız Tuzağı’nda Keanu Reeves’i, genç, yakışıklı, cesur, zeki ve bağımsız bir polis, yani tam bir Amerikan kahramanı(!) olan Jack rolünde olarak izliyoruz. Dennis Hopper’ın canlandırdığı baş kötü ise, inanılmaz patlayıcı tuzakları kurarak sivillerin hayatıyla kedinin fareyle oynadığı gibi oynayan bir çılgın suçlu, Howard.

Filmin orjinal ismi Speed izle dir.Önce Howard’ın asansörde sıkıştırdığı 13 kişiyi mutlak bir ölümden kurtaran Jack, sonunda kendisini bir otobüs dolusu masum sivili kurtarmak sorumluluğu altında bulur. Otobüs sürücüsü etkisiz hale gelmiş ve direksiyona yolculardan birini canlandıran Sandra Bullock geçmiştir. Pek tabii ki Howard, araca tuzakların ölümcül olanını yerleştirmiş durumdadır; eğer otobüs belli bir süratin altına inerse ya da durursa içindeki yolcularla birlikte havaya uçacaktır. Devreye giren Jack ile Howard arasında kan dondurucu süratte bir gerilim başlar.

Kimi zaman komik derecede mantıksız sekanslardan ve adrenalin yüklü sahnelerden oluşsa da, Hız Tuzağı izleyicisine şimdiye dek görülmemiş bir gerilim sunuyor. En önemlisi seyirciyi içine alıyor ve bir saniye rahat bırakmazken, inandırıcı olmayı da başarmaktadır.

991
Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi