bahçeşehir escort

Ölümsüz Polisler 2013 Türkçe Dublaj

2013 yılının kategorisinde en çok merak edilen ve beklenen filmi ile karşınızdayız. Ölümsüz Polisler filmi aksiyon ve suç kategorilerinde kalitesi ile bilinen bir filmdir. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile sizi etkileyecek Ölümsüz Polisler (R.I.P.D.) filmini mutlaka izlemelisiniz. Film sitemize Türkçe dublaj izleme seçeneği ve 720p görüntü kalitesi ile eklenmiştir. İyi Seyirler.

Filmin Konusu: Nick Walker henüz hayatını kaybetmiş bir polistir ve ölümünde sonra gittiği dünyada mesleğini devam ettirecek olmanın şokunu yaşamaktadır. ‘Rest in Peace’ isimli bir polis teşkilatına katılan Nick, Roy Pulsipher isimli yüzyıllar önce ölen bir ajanla çalışmak üzere görevlendirilir. İkili dünyadaki kötü ruhları kovalayıp onları cehenneme göndermek ve böylece dünyadaki kötülüğü yok etmek için mücadele edeceklerdir. Ancak Nick’in yaşayanların dünyasıyla olan sorunları henüz bitmemiştir. Ölmüş olduğunu ve eşinden sonsuza dek ayrılmış olduğu gerçeğini kabullenemeyen Nick, kendi katilini bulmaya çalışacaktır.
Peter M. Lenkov’un çizgi roman serisinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ‘Uçuş Planı’ ve ‘Red’ filmleriyle tanınan Alman yönetmen Robert Schwentke bulunuyor.Ölümsüz Polisler 2013 Türkçe Dublaj filmi 2013 yılında yayına girmiş ve bir çok film sever tarafından beğeni ile izlenmiştir. Dünya sinema severleri tarafından İMDB puanı olarak belirlenmiş ve kadrosunda Jeff Bridges, Kevin Bacon, MaryLouise Parker, Robert Knepper, Ryan Reynolds oyuncuları bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda Robert Schwentke otururken filmin türü ise şeklinde değerlendirilmiştir

Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi