bahçeşehir escort

The Wolverine Türkçe Dublaj

Son zamanların en çok merak edilen filmi Wolverine Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemize eklenmiştir. Süper kahraman filmleri severlerin merakla beklediği bu filmi sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini James Mangold’ın yaptığı filmde Hugh Jackman, Hal Yamanouchi, Tao Okamoto, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova gibi oyuncular yer almaktadır. The Wolverine filmini sitemizden türkçe dublaj ve full hd olarak izleyebilirsiniz. iyi seyirler.

Dünyaca meşhur çizgi roman serisinden uyarlanan bu destansı macera, X-Men aleminin en popüler karakteri Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Jean Grey’in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya’ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper’ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır.The Wolverine Türkçe Dublaj filmi 2013 yılında yayına girmiş ve bir çok film sever tarafından beğeni ile izlenmiştir. Dünya sinema severleri tarafından İMDB puanı 7.4 olarak belirlenmiş ve kadrosunda Hal Yamanouchi, Hugh Jackman, Svetlana Khodchenkova, Tao Okamoto, Will Yun Lee oyuncuları bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda James Mangold otururken filmin türü ise şeklinde değerlendirilmiştir

Yorumlar

Tipobet Giriş Adresi Tipobet365 Baymavi